PidiKino

CO JE PIDIKINO?

 

Nevšední filmový zážitek, komorní prostory, (ne)tradiční kinematografie, filmový klub, Městská knihovna Bílovec a vy!

Pidikino je sice pidi co do kapacity sálu, obsahovým zaměřením však oslovuje ty nejnáročnější filmové fanoušky. Nejedná se o klasické kino v pravém slova smyslu, ale o filmový klub Městské knihovny Bílovec. Primárně zprostředkovává filmy, které jsou nasazovány mimo běžnou síť větších kin. Program filmového klubu zahrnuje především zásadní snímky ve vývoji kinematografie, dále vzdělávací či tematicky doplňující program knihovny i ostatních institucí Kulturního centra Bílovec. Nejčastěji uvádíme díla z nabídky Asociace českých filmových klubů (AČFK), součástí které je také Pidikino. Na své si přijdou i fanoušci outdoorových filmů během Snow Film Festu a Expediční kamery. Promítání se snažíme obohatit lektorskými úvody nebo speciálními hosty (Ivo Pavelek aj.).

 

Chceš se stát i ty členem filmového klubu Pidikino? Stačí přijít na promítání a zakoupit si členskou kartičku v hodnotě 60 Kč (platnost do konce aktuálního kalendářního roku). Na filmy AČFK a další akce pak budeš mít slevu!

KDE PROMÍTÁME? Kromě mimořádných představení je naší tradiční základnou společenská místnost knihovny (Slezské náměstí 63, Bílovec).

facebook.com/pidikino
pidikino@kcbilovec.cz

Program

LISTOPAD 2019

SNOW FILM FEST

FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ

Každoročně přináší Snow film fest nejlepší zimní cestovatelské a sportovní filmy z celého světa i z domácí produkce. Jako obvykle promítneme všechny hlavní i bonusové filmy, připravíme občerstvení a uvaříme teplý čaj. Nebude chybět ani tematická literatura.

 

Nákup vstupenek online

Nyní máte možnost zakoupit vstupenky na naše akce online. Využijte pohodlnější nakupování.

 

do eshopu

© 2019 Kulturní centrum Bílovec, p.o. | provozováno s ondrejfirla.eu