The Backwards: World Beatles Show v programu BEATLES SOLO YEARS

20. 11. 2020 19:00 Kde: Kulturní dům Bílovec Cena: 270 Kč - 330 Kč

Koncert se nám z původního termínu podařilo přesunout! Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám termín nevyhovuje vstupné Vám budeme vracet na Váš účet (zašlete Vaši vstupenku společně s číslem Vašeho účtu na mailovou adresu horinkova@kcbilovec.cz a provedeme vratku platby), nebo přímo v Turistickém informačním centru.
Děkujeme za pochopení, Kulturní centrum Bílovec, p. o.

Jeden z nejlepších Beatles revivalů na světě, košická kapela je dvojnásobným vítězem Světového Beatlefestu v New Yorku (1998 a 2003), hrála ve 3 muzikálech o Beatles (Nová scéna Bratislava, Divadlo Spirála Praha a Národní divadlo moravskoslezské Ostrava). Pravidelně vystupuje v USA a Anglii.

Předprodej vstupenek na pokladně Turistického informačního centra v Bílovci nebo ONLINE.

Místo konání koncertu: Kulturní dům Bílovec

Délka koncertu: 120 minut