The Backwards: World Beatles Show v programu BEATLES SOLO YEARS - ZRUŠENO

22. 04. 2020 19:00 Kde: Kulturní dům Bílovec Cena: 270 Kč - 330 Kč

Vzhledem k současné situaci se koncert ruší.  V příznivější době Vám ale najdeme plnohodnotnou náhradu!

Peníze za zakoupené vstupenky Vám budeme vracet na účet, zašlete prosím Vaši vstupenku společně s číslem Vašeho účtu na mailovou adresu horinkova@kcbilovec.cz a my provedeme vratku platby. Turistické informační centrum je stále uzavřeno.
Děkujeme za pochopení, Kulturní cetrum Bílovec, p. o.

Jeden z nejlepších Beatles revivalů na světě, košická kapela je dvojnásobným vítězem Světového Beatlefestu v New Yorku (1998 a 2003), hrála ve 3 muzikálech o Beatles (Nová scéna Bratislava, Divadlo Spirála Praha a Národní divadlo moravskoslezské Ostrava). Pravidelně vystupuje v USA a Anglii.

Předprodej vstupenek na pokladně Turistického informačního centra v Bílovci nebo ONLINE.

Místo konání koncertu: Kulturní dům Bílovec

Délka koncertu: 120 minut