KNIŽNÍ VÝZVA 2021 pro děti i dospělé

10. 03. 2021 Kde: Městská knihovna Bílovec

Další KNIŽNÍ VÝZVA je tady! Vytvořili jsme další ročník soutěže pro děti i dospělé. Snažili jsme se vybrat témata tak, abyste prozkoumali každý kout knihovny a hlavně se u toho bavili. Těšíme se na vaše vyplněné formuláře. Na splnění výzvy máte téměř celý kalendářní rok.

A protože musíme pokaždé přijít s nějakou novinkou, schovali jsme ji v této výzvě pod BONUS. Každý, kdo splní bonus, dostane při vyhodnocení této výzvy bonus od nás. :)

Knižní výzvy se mohou zúčastnit pouze čtenáři s platnou registrací do Městské knihovny Bílovec. ÚVádějte, prosím, celé jméno autora a název knihy. Nebude-li vyplněno správně (tzn. nepodaří se nám titul dohledat), nemůžeme vás zařadit do soutěže. Žádná kniha se ve formuláři nesmí opakovat. Kniha nemusí být půjčená u nás.

Nevíte si rady? Nebojte se zeptat knihovníků.

Formulář najdete níže nebo si jej vyzvedněte v knihovně. Vyplněný jej pak odevzdávejte u výpůjčního pultu v knihovně v termínu od 3. 1. do 28. 2.2022.