Meziknihovní výpůjční služba

MEZIKNIHOVNÍ VÝPŮJČNÍ SLUŽBA PRO UŽIVATELE

Meziknihovní výpůjční služba (zkráceně MVS) je spása pro všechny čtenáře, kteří v našem fondu nenašli, co hledali. Díky spolupráci s jinými knihovnami pro vás požadovaný dokument najdeme a objednáme. Stačí vyplnit tento objednávkový formulář. Bohužel, dnes už poštovní ani kopírovací kuře zadarmo nehrabe, budeme po vás tedy požadovat uhrazení nákladů spojených s touto službou.

 

CHCI SI VYPŮJČIT KNIHU ČI JINÝ DOKUMENT

Poštovní zásilka z jedné knihovny = 100 Kč. (V jedné knihovně můžeme případně objednat více dokumentů, záleží na konkrétním fondu).
Poštovní zásilka ze zahraniční knihovny = 100 Kč + poplatky dané knihovny.

 

CHCI KOPII ČLÁNKU

Platí se cena za kopírování (obvykle 2 Kč/strana, dle sazebníku konkrétní knihovny) a poštovné (papíry naštěstí příliš neváží).

Objednávka je závazná a poplatek je nutné uhradit i při nevyzvednutí zaslaných dokumentů. Děkujeme, že nám pomáháte zbytečně neplýtvat finančními prostředky.

 

MEZIKNIHOVNÍ VÝPŮJČNÍ SLUŽBA PRO KNIHOVNY

Milí kolegové knihovníci, pro objednávku MVS využijte prosím tento objednávkový formulář. Pokud některý z požadovaných údajů nevíte, zadejte „neznámo“, „nedohledatelné“ apod. Bohužel, dnes už balící ani poštovní kuře zadarmo nehrabe, budeme po vás tedy požadovat uhrazení nákladů spojených s touto službou ve výši 80 Kč.

Kontakt v případě zájmu

V případě potřeby neváhejte kontaktovat Hanu Gajduškovou, která má MVS na starosti:

e-mail: gajduskova@kcbilovec.cz
mobilní telefon: 777 499 898
pevná linka: 556 412 264

Nákup vstupenek online

Nyní máte možnost zakoupit vstupenky na naše akce online. Využijte pohodlnější nakupování.

 

do eshopu

© 2024 Kulturní centrum Bílovec, p.o. | provozováno s ondrejfirla.eu