LIBANON: země hor, cedrů a uprchlíků – cestopisná beseda

18. 11. 2021 18:00 Kde: Městská knihovna Bílovec Cena: 30 Kč dospělí / 15 Kč snížené

„Na malém území ohraničeném Středozemním mořem, Sýrií a Izraelem se zvedají hory, po zemi jsou roztroušeny starobylé památky, servíruje se zde uznávaná kuchyně a nábožensky se jedná o velice koncentrovaný pelmel. Nablýskaná metropole Bejrút, famózní město Tripolis, část LMT (Lebanon Mountain Trail), starodávný Byblos, Baalbek a poklidné město Zahlé jsou jen letmou ochutnávkou toho, co tato destinace nabízí. Blízkovýchodní zemi s největším počtem uprchlíků jsem navíc pro jistotu opustil předčasně díky silným protivládním demonstracímů," říká Michal Štěpánek.

Těšit se můžete na fotky a vyprávění Michala Štěpánka, kterého ze sociálních sítí může znát pod názvem Štěpy na cestách.

Akce se řídí aktuálně platnými Hygienicko-protiepidemickými opatřeními Ministerstva zdravotnictví. Děkujeme, že respektujete veškeré pokyny pořadatelů.