ON-LINE Spisovatelé do knihoven: Klára Vlasáková

25. 11. 2021 18:00 Kde: live stream na Facebookové stránce knihovny Cena: ZDARMA

Vzhledem k okolnostem jsme se rozhodli všechna autorská čtení do konce tohoto roku uskutečnit on-line jako v předchozích měsících. Děkujeme za pochopení!

Stačí si v čase události najít naši facebookovou stránku a čekat na zahájení živého vysílání (rozsvítí se vám obrys naší profilové fotografie nebo přímo vyjede video). Ihned po skončení živého vysílání bude k dispozici také jeho záznam.

Na dalším autorském čtení přivítáme dramaturgyni, publicistku, literární kritički a scenáristku, též autorku textů pro děti a mládež Kláru Vlasákovou. Autorsky spolupracuje s Českou televizí a Českým rozhlasem, pro které píše hry a dramatizované četby na pokračování. Kromě povídek, scénářů či rozhlasových her vytvořila s kreslířkou Juliánou Chomovou anglicky psaný komiks Magnus year X91 a podílela se na knize Divočina: Povídky pro Duhu. V roce 2020 jí vyšel románový debut Praskliny.

Díla: Praskliny (2020)

Rozhovor s autorkou si můžete přečíst tady