OTEVÍRÁME V PONDĚLÍ 12. DUBNA 2021

09. 04. 2021 Kde: Městská knihovna Bílovec

Milí přátelé a uživatelé knihovny,

po dlouhých měsících, kdy jsme fungovali pouze přes BOOKÝNO, máme konečně dobrou zprávu. Můžeme od pondělí 12. dubna otevřít! Půjčovní dobu jsme do odvolání rozšířili, abychom tak mohli uspokojit větší množství uživatelů a návštěvy knihovny se tak rozprostřeli do celého dne.

PRAVIDLA PROVOZU KNIHOVNY:

Po celou dobu je v budově knihovny povinnost nosit ochranu dýchacích cest (dle platného nařízení vlády – aktuálně respirátor), a to až do odvolání. Po vstupu do knihovny použijte dezinfekci rukou. Dezinfekci máme připravenou, můžete použít také vlastní, bez tohoto kroku nebudete smět vstoupit do knihovního fondu. Snažte se dodržovat rozestup od ostatních lidí alespoň 2m. Prosíme vás o dodržování všech našich nastavených pravidel. Regulován bude také počet návštěvníků v knihovně. V tomto případě dbejte pokynů pracovníků, děkujeme za pochopení.

Až do odvolání jsou mimo provoz veřejné toalety, veřejný internet a všechny počítače i on-line katalogy. Potřebujete-li něco vyhledat, vytisknout nebo zjistit, obraťte se na personál, rádi vám pomůžeme. Uzavřeli jsme také dětský koutek a prosíme vás, abyste nevyužívali studijní a odpočinková místa. V případě nevolnosti nebo zdravotních komplikací vyhledejte knihovníky.

Všechny knihy před vrácením do knihovního fondu myjeme dezinfekcí.

Výpůjční lhůty a rezervace jsou automaticky prodlouženy do konce dubna, poté nabíhají obvyklé sankce, rušení rezervací. Sankce z prodlení vzniklé před uzavřením knihovny zůstávají v platnosti. V případě, že se k nám nemůžete do konce dubna dostavit a končí vám výpůjční lhůta dokumentů, prodlužte si vaše výpůjčky obvyklou formou: v on-line kontě čtenáře, e-mailem nebo telefonicky.

Těšíme se na vás, VAŠI KNIHOVNÍCI


Zpět na aktuality

© 2021 Kulturní centrum Bílovec, p.o. | provozováno s ondrejfirla.eu