POKOJOVKA do každé rodiny — výměna rostlin

25. 04. 2024 vždy v půjčovní době knihovny Kde: Městská knihovna Bílovec Cena: ZDARMA

Kdo by neměl rád pokojové rostliny... Nějaké byste chtěli, ale vlastně nevíte, kde je získat? Nebo vám naopak doma přebývají? Pojďme to společně vyřešit. Ať už patříte do týmu potřebuji, nebo chci darovat, rozhodně se k nám ve dnech 25. a  26. dubna stavte. Přineste jakoukoliv rostlinu, kterou chcete poslat do dalšího domova a na oplátku si vyberte jinou. Barva, velikost, tvar ani kondice květináče nehraje roli. Rostliny, které chcete darovat, můžete nosit od pondělí 22. dubna. Na místě bude také připravena Semínkovna, ze které je možnost si odnést semínka nejrůznějších rostlin, bylinek a plodin. Pokud máte na oplátku semínka vy, přineste je.

Akce Pokojovka do každé rodiny je naše podpora Dne Země, jenž se každoročně celosvětově slaví 22. dubna a je zaměřená na propagaci a podporu ochrany životního prostředí.