ON-LINE Spisovatelé do knihoven: Anna Luňáková

10. 03. 2022 18:00 Kde: Městská knihovna Bílovec Cena: ZDARMA

Anna Luňáková je autorkou zatím dvou publikací: experimentálního románu Tři! (Dauphin, 2020) a básnické skladby Jen ztratím jméno (Malvern, 2021). Na konci roku 2021 vyšel v jejím překladu román Dopis pro D.: Příběh jedné lásky francouzského filosofa André Gorze (orig. lettre à d. histoire d'un amour) a na jaře roku 2022 chystá knihu pro mladé čtenáře a čtenářky Atlas babiček (Viriditas).

Pracuje jako moderátorka na Vltavě (pořad Artcafé), dále jako literární redaktorka revue Prostor a externí spolupracovnice Galerie Rudolfinum. Je doktorandkou na FF UK na oboru Francouzské literatury a literatury frankofonních zemí.

Díla: Tři! (2020), Jen ztratím jméno (2021)

Rozhovor s autorkou si můžete přečíst tady. Streamovat budeme přímo na facebookový profil knihovny.