ZMĚNA TERMÍNU! Spisovatelé do knihoven: JONÁŠ ZBOŘIL

17. 09. 2020 18:00 Kde: Městská knihovna Bílovec Cena: ZDARMA

ZMĚNA TERMÍNU! Omlouváme se všem, kteří se těšili na setkání s Jonášem Zbořilem, ovšem vzhledem k situaci jsme nuceni posunout termín tohoto autorského čtení. Jakmile se nám podaří stanovit náhradní termín, zveřejníme jej.

Děkujeme za pochopení!

Další ze série autorských čtení u nás v knihovně v rámci projektu Spisovatelé do knihoven.

Jonáš Zbořil pracuje jako redaktor a moderátor Rádia Wave. Hraje a zpívá ve skupinách Steakhouse Orchestra a Sundays on Clarendon Road. Vydal básnické sbírky Podolí a Nová divočina, která vyšla letos. Tento nejen básník bude dalším hostem projektu Spisovatelé do knihoven. Byl nominován na Cenu Jiřího Ortena a Literu pro objev roku v rámci cen Magnesia Litera 2014. Jeho básně se objevily také v antalogiích Nejlepší české básně. Těšit se můžete na jedinečné setkání s tímto mladým autorem.

Více o autorovi si můžete přečíst tady