ON-LINE Spisovatelé do knihoven: Lidmila Kábrtová

19. 10. 2021 18:00 Kde: Městská knihovna Bílovec Cena: ZDARMA

Vzhledem k okolnostem jsme se rozhodli všechna autorská čtení do konce tohoto roku uskutečnit on-line jako v předchozích měsících. Děkujeme za pochopení!

Stačí si v čas události najít naši facebookovou stránku a čekat na zahájení živého vysílání (rozsvítí se vám obrys naší profilové fotografie nebo přímo vyjede video). Ihned po skončení živého vysílání bude k dispozici také jeho záznam.

Vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a později také obor marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Dlouhodobě se věnovala žurnalistice, pak se zaměřila na oblast public relations, v níž pracovala více než dvacet let. Je autorkou několika rozhlasových her v projektu Minutové hry ČRo 3 — Vltava. Podílela se i na řadě povídkových sbírek. Knižně debutovala experimentální prózou Koho vypijou lišky (2013). Za knihu Místa ve tmě (2018) získala v roce 2019 Výroční cenu Nadace Českého literárního fondu. S rodinou žije nedaleko Nymburka.

Díla: Koho vypijou lišky (2013), Místa ve tmě (2018), Čekání na spoušť (2021)

Rozhovor s autorkou si můžete přečíst tady