ON-LINE Spisovatelé do knihoven: Radek Štěpánek

18. 02. 2021 18:00 Kde: Městská knihovna Bílovec Cena: ZDARMA

Aktuální situace nám nedovoluje uspořádat autorská čtení tak, jak bychom si přáli, přesto o něj nepřijdete. Stačí si v čas události najít naši facebookovou stránku a čekat na zahájení živého vysílání (rozsvítí se vám obrys naší profilové fotografie). Pokud to jen bude možné, pokusíme se také natočit záznam tohoto čtení.

Autorské čtení a beseda Radka Štěpánka odstartuje letošní ročník projektu Spisovatelé do knihoven. Básník, redaktor, rybář. Narodil se v Prachaticích. Vystudoval mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně, později magisterský obor Humanitní environmentalistika tamtéž. Vydal osm básnických knih, poslední vyšla v roce 2020 a jmenuje se Velké obcování. Spolu s Vojtěchem Kučerou pořádá od roku 2011 setkání básníků v Netolicích a na zámku Kratochvíle nazvané Děkujeme za vaše básně. Pracuje v oddělení propagace brněnského nakladatelství Host.

Díla: Soudný Potok (2010), Přeletět moře nad Bezdreví (2012), Krajky Pagu (2013), Rám pro pavoučí síť (2016), Eroze (2018), Hic sunt homines (2018), Tání (2019), Velké obcování (2020)

Více o autorovi si můžete přečíst zde