INFORMACE K OTEVŘENÍ KNIHOVNY

01. 03. 2020 Kde: Městská knihovna Bílovec

Milí přátelé a uživatelé knihovny,

revizi knihovního fondu jsme stihli včas, naintalovali jsme ochranné plexi na výpůjční pulty, vytvořili improvizovaný pult na vrácení knih, které poté jdou na 48 hodin do povinné karantény, kde je omyjeme, v případě potřeby přebalíme. Můžeme tedy v pondělí 11. května otevřít. Půjčovní dobu jsme dočasně do konce května rozšířili, abychom tak mohli uspokojit větší množství našich uživatelů.

Po celou dobu je v budově knihovny povinnost nosit ochranu dýchacích cest (roušku, respirátor nebo štít), a to až do odvolání. Na místě budeme mít roušky k dispozici. Po vrácení knih do připravených košíků je nutno si vydezinfikovat ruce, dezinfekci máme připravenou, můžete použít také vlastní, bez tohoto kroku nebudete moci vstoupit do knihovního fondu. Prosíme vás o dodržování všech našich nastavených pravidel. Máme pro vás také připraveny jednorázové rukavice, ty jsou však pouze dobrovolné. 

Až do odvolání jsou mimo provoz veřejné toalety, veřejný internet a všechny počítače i on-line katalogy. Potřebujete-li něco vyhledat, vytisknout nebo zjistit, obraťte se na personál, rádi vám pomohou. Uzavřeli jsme také dětský koutek a prosíme vás, abyste nevyuživali studijní a odpočinková místa. V případě nevolnosti nebo zdravotních komplikací vyhledejte knihovníky.

Výpůjční lhůty a rezervace jsou automaticky prodlouženy do konce května, poté nabíhají obvyklé sankce, rušení rezervací. Sankce z prodlení vzniklé před uzavřením knihovny zůstávají v platnosti, v době uzavření knihovny žádné další navýšení sankcí nenabíhalo. V případě, že se k nám nemůžete do konce května dostavit a končí vám výpůjční lhůta dokomentů, prodlužte si vaše výpůjčky obvyklou formou: e-mailem, telefonicky nebo v on-line kontě čtenáře. 

Těšíme se na vás, VAŠI KNIHOVNÍCI


Zpět na aktuality

© 2021 Kulturní centrum Bílovec, p.o. | provozováno s ondrejfirla.eu